استخدام مرداد ۱۴۰۱

        با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.
دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت
ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور گفت: سامانه ردیابی دام زنده و فراورده های خام دامی در سراسر کشور همزمان با هفته سلامت راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش خبرنگار ایسنا در خراسان جنوبی، خالد خداویردی در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: سامانه ردیابی دام زنده و فرآورده‌های خام دامی از سال گذشته در سه استان خوزستان، ایلام و قم به صورت پایلوت اجرا شد که در سال جاری همزمان با هفته سلامت در تمامی استان‌های کشور راه‌اندازی می‌شود.
وی ادامه داد: این سیستم با هدف کنترل حمل و نقل دام و جلوگیری از قاچاق و حمل غیر مجاز دام در کشور ایجاد شده است که در این سامانه برای هر دام در داخل کشور شناسنامه الکترونیکی با یک شماره شناسنامه منحصر بفرد ایجاد شده که با استفاده از آن می‌توان در هر لحظه از محل دام آگاه شد.
راه‌اندازی سامانه قرنطینه یکی از خدمات الکترونیکی سازمان دامپزشکی
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به اینکه این سازمان در سال‌های گذشته در بحث ارائه خدمات به صورت الکترونیکی اقدامات خوبی انجام داده است، تصریح کرد: در حال حاضر ۱۱ سامانه داریم که در قالب آن خدمات ارائه می‌کنیم.
خداویردی، راه‌اندازی سامانه قرنطینه را یکی از خدمات الکترونیکی سازمان دامپزشکی عنوان کرد و افزود: در قالب این سامانه تمامی مجوزهای صادر شده به صورت الکترونیکی صادر و مشخص می شود که هر محموله دامی از کجا بارگیری و در کجا تخلیه شد.
فعالیت ۶۰۷ کشتارگاه در سطح کشور
وی با اشاره به فعالیت ۶۰۷ کشتارگاه در سطح کشور، ادامه داد: در حدود ۴۰ درصد این کشتارگاه‌ها بخش حاکمیتی حضور دارند در حالی که در تمامی کشورها بخش حاکمیتی در تمامی کشتارگاه‌ها حضور دارند ولی در ایران به دلیل کمبود نیرو این امر محقق نشده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور، کمبود نیروی انسانی را یکی از مشکلات این سازمان برشمرد و افزود: در حال حاضر ۱۰ هزار و ۷۶۰ پست سازمانی در سازمان دامپزشکی داریم که پنج هزار و ۵۶۰ مورد آن بلاتصدی است.
خداویردی با بیان اینکه در سال گذشته معاونت توسعه ریاست جمهوری تشخیص کمبود پنج هزار و ۲۰۰ نفر نیرو را داد، تصریح کرد: در همان سال مجوز استخدام یک هزار و ۲۰۰ نیروی جدید برای این سازمان صادر شد اما به دلیل کمبود اعتبارات امسال برای ۴۰۰ نفر نیرو آزمون استخدامی برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: هم اکنون تعداد ۹ هزار و ۲۰۰ واحد درمانگاه، داروخانه و… در بخش دامی به بخش خصوصی واگذار شده که ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر در این بخش فعالیت می کنند.
فعال بودن ۱۳۲ واحد قرنطینه در کشور
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور افزود: سازمان دامپزشکی به عنوان یک دستگاه از ۷۴۲ واحد اداری و فنی برخوردار است که تعداد ۱۳۲واحد آن قرنطینه مرزی و بین استانی است.
خداویردی، قرنیطنه، کنترل و نظارت بر دام و فراورده های خام دامی را از وظایف واحدهای قرنطینه عنوان کرد و افزود: علاوه بر این مراکز تعداد ۱۰ مرکز تشخیص دامی در سطح کشور فعال است که کار آن ها تشخیص بیماری ها است.
وی از فعال بودن ۹۱ هزار و ۲۰۰ واحد امپولوژیک اعم از دامداری، مرغداری، گوسفنداری و… و. در سطح کشور خبرداد و گفت: بیش از ۵۰ هزار مورد از این واحدها روستاها هستند.
وی، تأمین امنیت غذایی مردم را یکی دیگر از وظایف این سازمان برشمرد و افزود: سازمان دامپزشک بحث ایمنی غذایی از مزرعه تا سفره را برعهده دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه یکی از مباحث مهم برای سازمان درتمامی کشور به خصوص استان های مرزی موضوع قرنطینه با هدف کنترل مبادی ورودی و خروجی دام است، گفت: خراسان جنوبی قابلیت خوبی در بحث صادرات فراوده های خام دامی به کشور افغانستان دارد که اگر مسئولان در این قسمت حضور یابند سبب رونق اقتصادی استان خواهد شد.


مهلت ثبت نام این شرکت جهت مشاغل ذکر شده به پایان رسیده است از طریق راه های ارتباطی معتبر این شرکت میتوانید اقدام به ارسال رزومه نمائید.
                           

       

استخدام مرداد ۱۴۰۱

        با ثبت نام در سامانه هوشمند استخدام از خدمات زیر بهره مند گردید.

ارسال اتوماتیک رزومه رزومه شما به صورت اتوماتیک برای کارفرمایانی که نیاز به شخصی با ویژگی های شما دارند ارسال خواهد شد.
دریافت استخدام های مرتبط دریافت تمامی استخدام های مطابق با رزومه شما، همراه با نمایش درصد مطابقت
ایجاد صفحه اختصاصی رزومه با ایجاد صفحه اختصاصی، رزومه شما برای تمامی شرکت ها و سازمان ها قابل مشاهده میباشد.

 

استخدام شرکت ها :

 

استخدام شرکت رافا - استخدام شرکت الیتاستخدام شرکت کرمان موتوراستخدام شرکت سیلانه سبزاستخدام شرکت آگریناستخدام شرکت آواگستراستخدام شرکت فرمنداستخدام شرکت زرین رویااستخدام شرکت بروکساستخدام شرکت آراد سورتینگاستخدام بانک قوامیناستخدام نیرو موسسه مالی و اعتباری عسکریهاستخدام بانک قرض الحسنه رسالتاستخدام بانک ایران زمیناستخدام سازمان تامین اجتماعیاستخدام نیرو بانک تجارتاستخدام شرکت برفاباستخدام شرکت آهن آنلایناستخدام نیروی هوایی ارتشاستخدام شرکت تجارت الکترونیک اولاستخدام تدبیرگستران بهینه سازاستخدام بانک سپهاستخدام گروه نرم افزاری پیوستاستخدام شرکت خوشگواراستخدام بانک سرمایهاستخدام شرکت استیل البرزاستخدام شرکت بیمه ساماناستخدام افق کوروشاستخدام شرکت پلازینواستخدام شرکت یارااستخدام شرکت وب ۲۴استخدام شرکت بیمه کارآفریناستخدام شرکت بیمه دانااستخدام شرکت آسان پرداختاستخدام شرکت مبین نتاستخدام شرکت بیمه دانااستخدام شرکت بیمه البرزاستخدام شرکت فناپاستخدام شرکت تپسلاستخدام شرکت دلتااستخدام همکاران سیستماستخدام شرکت ارکید فارمداستخدام شرکت ماهان نتاستخدام شرکت آریانیکاستخدام شرکت فروتلاستخدام شرکت میهن بلاکچیناستخدام شرکت رادکاماستخدام شرکت نشر پاستخدام شرکت کیان تجارتاستخدام شرکت ایسفراستخدام شرکت نقشه و مسیریاب نشاناستخدام شرکت ابر آرواناستخدام شرکت سامانه آهناستخدام شرکت آریامدتوراستخدام هلدینگ زئوساستخدام شرکت تک سامان هور - استخدام شرکت فالنیکاستخدام مکتب شریفاستخدام شرکت زرین پالاستخدام شرکت شوکااستخدام شرکت اوریکواستخدام شرکت پیگیراستخدام شرکت نوباراستخدام شرکت زومیتاستخدام شرکت مثبت سبزاستخدام شرکت دفتر شمااستخدام شماران سیستماستخدام شرکت اورتااستخدام شرکت کارپینواستخدام شرکت آسان باراستخدام ایران هتل آنلایناستخدام شرکت باگلوساستخدام شرکت پگاه گلپایگاناستخدام بانک قرض الحسنه مهر ایراناستخدام شرکت فولاد خوزستاناستخدام شرکت تراکتورسازی ایراناستخدام شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایراناستخدام بانک پارسیاناستخدام بانک دیاستخدام شرکت اسنپ فوداستخدام کارگزاری فارابیاستخدام بانک صادراتاستخدام شرکت پاکساناستخدام بیمه ایراناستخدام شرکت بوتاناستخدام اول مارکتاستخدام شرکت ۵۰۴۰استخدام شرکت سامان کیشاستخدام شرکت پارس پکاستخدام شرکت آسیاتکاستخدام شیپوراستخدام شرکت شاتلاستخدام شرکت زر ماکاروناستخدام دیجی پیاستخدام شرکت پرهاماستخدام شرکت تلوبیوناستخدام بانک ملیاستخدام بانک ملتاستخدام بانک ساماناستخدام شرکت داروگراستخدام شرکت دامداراناستخدام شرکت لادناستخدام شرکت ایرانسلاستخدام همراه اولاستخدام شرکت مامان پزاستخدام شرکت سایپااستخدام شرکت پیشگاماناستخدام آپاراتاستخدام شرکت اسنوااستخدام در شرکت بهروزاستخدام ماکسیم در سال ۱۴۰۰استخدام گلرنگ در سال ۱۴۰۰استخدام ایران خودرو در سال ۱۴۰۰استخدام شرکت عالیس در سال ۱۴۰۰استخدام در کانون فرهنگی قلم چیاستخدام در گاج مارکتاستخدام در شرکت گلدیراناستخدام در شرکت گلستاناستخدام دیجی کالااستخدام اسنپشرکت لبنیاتی پاکاستخدام شرکت ایرانسلاستخدام نماوا - استخدام شرکت چین چین - استخدام تبرکاستخدام شرکت راساناستخدام شرکت آذرپالاستخدام شرکت آهن آنلایناستخدام شیپور